Back
Home » Dyqani » D&G Q EAU DE PARFUM
DOLCE&GABBANA

D&G Q EAU DE PARFUM

9,500 L14,000 L

Pasion dhe energji. Fuqi dhe joshje. Q by Dolce&Gabbana është një parfum që e bën çdo femër të ndihet si një mbretëreshë bashkëkohore.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “D&G Q EAU DE PARFUM”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.