Back
Home » Dyqani » FIORI BIANCHI EAU DE TOILETTE
LAURA BIAGIOTTI

FIORI BIANCHI EAU DE TOILETTE

6,600 L11,300 L

Roma Fiori Bianchi përforcon dashurinë për Qytetin e Përjetshëm, i cili nuk pushon kurrë së qeni një burim i pakufi frymëzimi dhe dialogu mes artit, bukurisë dhe kulturës. Një aromë më e re dhe më moderne, një evolucion i vërtetë i një tradite të vendosur. Për një grua që është gjithmonë e gatshme të jetojë të tashmen dhe të ndërtojë të ardhmen e saj. Kozmopolitane, futuriste dhe ndërkombëtare. Në këtë aromë, akordi Spikenard, vaji esencial më i famshëm i Romës së lashtë, me aromën e tij shumë intensive të qelibarit, është kombinuar me Gardeninë dhe Jasemin, lulet e bardha më elegante, me nënshkrimin e tyre lules kadife dhe kremoze.

Lexo më shumë →

LAURA BIAGIOTTI
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni ne zonat e pulsit

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “FIORI BIANCHI EAU DE TOILETTE”
Rreth Markës
Fragrancat e Laura Biagiotti jane aq te njohura neper bote sa edhe krijimet e stilistes se saj. Kur ishte nje vajze, Laura u prezantua me boten e modes kur ndhmonte nenen e saj ne rrobaqepsi. Vite me pas ajo ndryshoi industrine e modes duke perdorur kashmirin, nje material i injoruar ne ate periudhe. Ajo prezantoi linjen e saj te pare ne 1973 duke marre nofken e "Mbreteresha e kashmirit".