DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION AMBER SKIN

33,900 L

AROMË DRURI OPULENTE QË PËRZIEN SHËNIMET E PARFUMERIT ORIENTAL ME PËRBËRËSIT MË TË MIRË ITALIANË

Lexo më shumë →

Barkodi: 3423473032694 Kategorite: , , , ,
Përshkrim

Duke festuar trashëgiminë e pasur arabe të Sicilisë, me këtë aromë, akordi i fuqishëm i qelibarit ndriçohet me një përzierje të habitshme që përbëhet me majë ari. Ky interpretim modern i akordit të çmuar të qelibarit është një pasuri për parfumerin orientale.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION AMBER SKIN”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.