Parfume

Zbuloni ‘Queen’ nga Dolce&Gabbana!

Q nga Dolce&Gabbana është një aromë për femra. Një aromë e gjallë dhe e freskët për femrat e sofistikuara me klas. Do të ktheni kokën kudo që të shkoni me këtë kënaqësi nuhatëse. Parfumi hapet me nota të freskëta të limonit sicilian dhe petale jasemini përpara se të thahet për të zbuluar një bazë druri kedri dhe myshku. I lançuar në 2023 ‘Queen’ mban fronin e të gjithë aromave si një mbretëreshë e vërtetë e pamposhtur!

 

Marka thotë: Pasion, forcë, fuqi: kjo është Q nga Dolce & Gabbana. Një Ujë Parfumi me dru dhe fruta, i denjë për forcën dhe karizmin e një mbretëreshe të vërtetë.

 

Notat kryesore: Limoni sicilian, jasemini dhe portokalli i gjakut

– Notat e mesme: Qershi dhe Heliotrop

– Notat bazë: Musk dhe Kedri

Related Posts