NAJ OLEARI

Sparkling Eyes Kit

3,300 L

  • CLICK ON ME EXTRA VOLUME MASCARA – Full Size

Rimel i jashtëzakonshëm volumizues dhe zgjatues me paketim inovativ me hapje të thjeshtë dhe të sigurt me “klikim”. Tekstura kremoze dhe e lëngshme aplikohet në mënyrë të barabartë, duke i mbuluar të gjitha qerpikët gradualisht: qerpikët do të jenë më të trashë dhe më të plotë me çdo aplikim. I pasuruar me ekstrakt tërfili të kuq dhe fasule mung, i cili stimulon dhe rrit rritjen e folikulave për qerpikë më të trashë dhe më të gjatë pas vetëm 30 ditësh përdorim. DEEP EYE KAJAL – Madhësia e plotë Laps Kajal për vijën e brendshme të qerpikëve. Formula e butë, rrëshqitëse intensifikon sytë me ngjyrë të thellë, të menjëhershme dhe të qëndrueshme. E pasuruar me ekstrakt kamomili me veprim mbrojtës.

  • SPARKLING QUEEN MASCALINER – Full Size

Liner sysh dhe rimel me shkëlqim 2 në 1. Formula e xhelit është e pasur me makro perla që reflektojnë dritën për të ndriçuar pamjen me reflektime magjike. Aplikuesi i furçës lejon një aplikim perfekt si eyeliner, për t’u përdorur vetëm ose si shtresë e sipërme mbi hijet e syve ose lapsat.

  • POCHETTE EKSKLUZIVE 2023

Cantë e butë dhe kompakte prej kadifeje.

Lexo më shumë →

Barkodi: 8011003887347 Kategorite: , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Sparkling Eyes Kit”
Rreth Markës
Per ne Makeup nuk eshte siperfaqsor. Nuk eshte nje konkurs bukurie, as nje konkurs precizioni. Per ne, makeup eshte deshira per te shprehur vetveten. Te komunikosh kreativitetin, lumturine, lirine. Eshte te shprehesh nje emocion me gjestet e thjeshta te perditshme.