-30%
SALVATORE FERRAGAMO

FERRAGAMO SPICY LEATHER PARFUM 100ml

9,730 L

Salvatore Ferragamo prezanton aromën e re Ferragamo Spicy Leather: një fragrancë për burrat e sotëm, të guximshëm, të sigurt dhe me këmbë në tokë, pragmatikë, por tepër pasionantë, të frymëzuar nga shpirti i tyre gjithëpërfshirës dhe të nxitur nga forca e tyre e brendshme.

Ky edicion special portretizon personalitetin magnetik dhe simpatik të burrit Ferragamo teksa zë vendin e tij në botë, duke përqafuar fuqinë e ndërgjegjes dhe të vetëkuptimit.

 

Lexo më shumë →

Barkodi: 8052464890965 Kategorite: , , , , , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “FERRAGAMO SPICY LEATHER PARFUM 100ml”
Rreth Markës
Salvatore Ferragamo eshte nje nga markat me te njohura te mdoes dhe parfumerise ne ditet e sotme. Duke mbartur emrin e themeluesit, pas shume vitesh reflekton akoma vlerat e punes se stilistit Italian qe eshte dalluar qe ne fillim. Autenticiteti, ekskluziviteti, stili elegant, krijimtaria dhe inovacioni te nderthurur me cilesine dhe ndershmerine e zejtarise jane karakteristikat thelbesore te modes Ferragamo si dhe te cdo fragrance nga Salvatore Ferragamo. Lereni frangrancen Salvatore Ferragamo t'ju terheqe me delikatesen e saj- nuk do te pendoheni.