Back
Home » Dyqani » SET PRARA PARADOXE EDP 50ML + BODY LOTION
PRADA

SET PRARA PARADOXE EDP 50ML + BODY LOTION

15,100 L

Lexo më shumë →

Barkodi: 3614274109443 Kategorite: , , , , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SET PRARA PARADOXE EDP 50ML + BODY LOTION”
Rreth Markës
Fragrancat Prada: Poezia e paradoksit. Si ne cdo sfilate Prada, bukuria qendron ne kontradikten midis emocionit dhe reflektimit, e njohura dhe e panjohura, harmonia dhe mosmarrveshjes… Me vlerat e saj thelbesore te elegances dhe avangarde me nje fije ekscentricitet, Prada pajton kreativitetin, pergjegjesine dhe fuknsionalitetin per t'i lejuar femrave dhe meshkujve te eksplorojne dhe te shprehin multi-dimensionet e identitetit te tyre.