DOLCE&GABBANA

DEVOTION EAU DE PARFUM

9,900 L18,700 L

Devotion Eau de Parfum është një aromë e këndshme që feston vlerat më fisnike të jetës, një thelb i paparë i vulosur nga Zemra e Shenjtë.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , ,
Përshkrim

Aroma Dolce&Gabbana Devotion Eau de Parfum është një udhëtim ndijor, joshës dhe qetësues, i aftë për të evokuar vlerat pozitive për të cilat Dolce&Gabbana i ka për zemër, simbolizuar nga vula e Zemrës së Shenjtë. Një krijim nuhatës i kontrasteve të shkëlqyera, notave të ndritshme të sipërme, notave bazë sensuale. DIZAJNI

Me frizat e saj të dallueshme, Sacred Heart dekoron shishen e Devotion. Një simbol universal i dashurisë në të gjitha format dhe nuancat e saj.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “DEVOTION EAU DE PARFUM”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.