Back
Home » Dyqani » K Eau de Toilette
DOLCE&GABBANA

K Eau de Toilette

9,600 L15,000 L

Dolce&Gabbana K Eau de Toilette do t’i tregojë të gjithëve se ju e dini mënyrën e duhur për të shfaqur një karakter të fortë dhe hijeshinë natyrore të një njeriu modern.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

K nga Dolce&Gabbana është një aromë që kap thelbin e një njeriu në elementin e tij. Ai është mbreti i jetës së tij të përditshme. Ai ndjek rrugën e tij, duke i dashur mbi të gjitha familjen dhe njerëzit e tij të dashur. Simpatik pa mundim dhe nuk ka frikë të tregojë gjallërinë e tij, ai mbetet i vërtetë ndaj rrënjëve të tij, duke respektuar traditën ndërsa përqafon modernitetin

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), DIPROPYLENE GLYCOL, AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, EUGENOL, CITRAL, GERANIOL, CINNAMAL, CI 17200 (RED 33), CI 42090 (BLUE 1), BHT, CI 19140 (YELLOW 5), CI 60730 (EXT. VIOLET 2)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “K Eau de Toilette”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.