Back
Home » Dyqani » The One For Men
DOLCE&GABBANA

The One For Men

7,600 L14,600 L

Eleganca, sensualiteti dhe mungesa e kohës karakterizojnë në mënyrë të përsosur thelbin e Dolce & Gabbana The One for Men

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Eleganca, sensualiteti karakterizojnë në mënyrë të përkryer thelbin e Dolce & Gabbana The One for Men. Aroma pasqyron edhe cilësi të tjera të burrave Dolce & Gabbana, të tilla si karizmi, joshja seksuale dhe sofistikimi. Ekuilibri i notave të duhanit dhe erëzave e bën atë një aromë unike për burrat.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER, PARFUM/FRAGRANCE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PROPYLENE GLYCOL, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, METHYLPARABEN, LINALOOL, LIMONENE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRAL, FARNESOL, CITRONELLOL, CI15985/YELLOW 6, CI 19140/YELLOW 5, CI 60730/EXT.VIOLET 2, CI14700/RED 4, CI 42090/BLUE 1

Informacion shtesë
Marka

Line

Base notes

, ,

Top notes

, ,

Heart notes

, ,

Masa

, , ,

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “The One For Men”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.