Back
Home » Dyqani » EXPLORER PLATIUNIUM
MONT BLANC

EXPLORER PLATIUNIUM

5,300 L10,600 L

Lexo më shumë →

MONT BLANC
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “EXPLORER PLATIUNIUM”
Rreth Markës
Historia nisi ne 1906 kur August Eberstein, nje inxhinjer I talentuar, dhe Alfred Nehemias, nje vizionar I madh, bashke imagjinuan stilografin e pare. Qellimi I tyre ishte te krijonin nje instrument shkruajtes pa shishe boje, I cili do te behej stilolapsi i pare. Nje shtylle e luksit gjerman, i njohur per teknologjine e sofistikuar, ekselente dhe inovative, Montblanc e ka zgjeruar gamen e produkteve: produkte lekure, syze, bizhuteri, dhe nje diamant i prere ne forme ylli, Diamanti Montblanc. Qe nga viti 2001 fragrancat Montblanc kane misheruar dashurine per objekte te bukura dhe trasmetimin e vlerave te perjetshme.