MONT BLANC

Legend Red

5,600 L10,800 L

Mashkullor, i qetë dhe elegant, ai frymëzon autenticitet dhe besim.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Aroma e famshme Montblanc Legend shkon e kuqe teksa feston 10-vjetorin e saj dhe kthehet në një përsëritje, më e guximshme dhe më e vendosur se kurrë. Duke simbolizuar emocione të ndryshme, e kuqja frymëzoi këtë Ujë Parfumi që kap gjithë kompleksitetin dhe intensitetin e tij mashkullor

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Legend Red”
Rreth Markës
Historia nisi ne 1906 kur August Eberstein, nje inxhinjer I talentuar, dhe Alfred Nehemias, nje vizionar I madh, bashke imagjinuan stilografin e pare. Qellimi I tyre ishte te krijonin nje instrument shkruajtes pa shishe boje, I cili do te behej stilolapsi i pare. Nje shtylle e luksit gjerman, i njohur per teknologjine e sofistikuar, ekselente dhe inovative, Montblanc e ka zgjeruar gamen e produkteve: produkte lekure, syze, bizhuteri, dhe nje diamant i prere ne forme ylli, Diamanti Montblanc. Qe nga viti 2001 fragrancat Montblanc kane misheruar dashurine per objekte te bukura dhe trasmetimin e vlerave te perjetshme.