LANCOME

LE 8 HYPNÔSE MASCARA

5,400 L

MASCARA E PARE PERKUJDESESE DHE  VOLUMIZUESE NGA LANCÔME

Përjetoni një vizion revolucionar të ngjyre për qerpike të fuqizuar nga Lancôme Science: një formulë zbuluese e bërë nga 91% balsam i zi aktiv dhe 8 aminoacide rigjallëruese të mbyllura në nje kontenier xhami të pastër. Volum i menjëhershëm.

Qerpikët më të fortë dhe me pamje më të plotë në 4 javë.

Lexo më shumë →

Përshkrim

– VOLUM I MENJEHERSHEM

– ANATOMI E QERPIKEVE TË RIGJALLERUARA ME KOHËN

– QENDRIM PËR GJITHË DITËN

– HEQJE E BUTE EDHE ME UJE TE NGROHTE

ÇFARË E BËN DALLIMIN

Zbuloni një rimel si kurrë më parë:

• Një gjenerim i ri formule, i mundësuar nga 91% balsam i zi aktiv dhe 8 aminoacide rigjallëruese.

• Pas përdorimit të parë, aktivizoni këtë formulë novatore në pak sekonda: tërhiqeni dhe nxirreni plotësisht furçën 8 herë për të çliruar volumin e plotë të ndërtimit.

• Furça ultra e butë me fibra me origjinë vegjetale mbulon në mënyrë të barabartë dhe të qetë të gjithë qerpikët për qerpikë plot trup dhe të shijshëm.

• 9 nga 10 gra adhuronin heqjen e lehtë edhe me ujë të ngrohtë.

• I përshtatshëm për sy të ndjeshëm.

ÇFARË TJETËR DUHET TË DINI

Kujdesi për qerpikët tuaj.

Kujdesi  për planetin.

Për herë të parë në Lancôme, një mascara  e parashikuar në kontenier xhami të pastër, e punuar me 15% xhami të ricikluar. Arti i sjellë në jetë nga prodhuesi historik francez i xhamit Pochet du Courval. Furça novatore, ultra e butë me fibra vegjetale është bërë nga burime 100% të rinovueshme. Një mascara e riciklueshme – shprehja përfundimtare e një luksi më të qëndrueshëm.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “LE 8 HYPNÔSE MASCARA”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.