Back
Home » Dyqani » Lash Idôle Mascara
LANCOME

Lash Idôle Mascara

2,300 L4,900 L

Per qerpike te plote, te kthyera dhe me volum, ku do qe te ndodheni! Zbuloni Lash Idole qe krijon qerpike perfekte. Deri ne 24H qendrim.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

“REALIZONI QERPIKE PERFEKTE me Lash Idole Mascara.
Mascara revolucionar qe kthen, i jep volum cdo qerpiku.
Lash Idôle perbehet nga ekstrakt caji I bardhe dhe permban me pak dyll.
Rezultati:nje emulsion xhel qe ledhaton CDO QERPIK, rreshqet pa mundim ne qerpike duke i dhuruar volum deri ne 24H.
Pas 1 jave perdorimi Lash Idole:
95% shikon kthim te menjehershemt
95% shikon nje hapje te qerpikevet
90% shikon qerpike pa grumbullim formule
94% shikon qerpike me te gjate menjeheres
94% shikon volum te menjehershem
99% konfirmojne se eshte I lehte
95% thane se hiqet lehtesisht
93% konfirmojne se nuk bie flete-flete
1 test per konsumatoret – 103 femra pas 1 jave”

UDHEZIME PER PERDORIM

“• Per qerpike me te forte, aplikoni Cils Booster Lash Revitalizing Serum
• Me pas pregatitini me Cils Booster XL Eyelash Primer per volum me te madh.
• Vendoseni Lash Idole Mascara horizontalisht afer qerpikeve.
• Aplikojeni mascaren me levizje drejt lart per qerpiket e siperm, dhe me levizje poshte per qerpiket e poshtem.
• Perseriteni sipas deshires per te arritur qerpike sa me te hapur.
• Keshille: Hiqeni lehtesisht Lash Idole Mascara me Lancôme’s Bi-Facil Double Action Eye Makeup Remover.”

INGREDIENTET

“AQUA / WATER / EAU ●
PROPYLENE GLYCOL ●
STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER ●
POLYURETHANE-35 ●
CERA ALBA / BEESWAX / CIRE DABEILLE ●
SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ●
GLYCERYL STEARATE ●
CETYL ALCOHOL ●
PEG-200 GLYCERYL STEARATE ●
ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMER ●
COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX / CIRE DE CARNAUBA ●
STEARIC ACID ●
PALMITIC ACID ●
ETHYLENE/VA COPOLYMER ●
ALCOHOL DENAT. ●
CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT ●
PARAFFIN ●
GLYCERIN ●
SODIUM LAURETH SULFATE ●
MYRISTIC ACID ●
AMINOMETHYL PROPANEDIOL ●
DISODIUM EDTA ●
HYDROXYETHYLCELLULOSE ●
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ●
CAPRYLYL GLYCOL ●
TETRASODIUM EDTA ●
XANTHAN GUM ●
BUTYLENE GLYCOL ●
PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE ●
POTASSIUM SORBATE ●
PHENOXYETHANOL ●
[+/- MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR
CI 77499 / IRON OXIDES ●”

Informacion shtesë
Marka

Masa

,

Ngjyra

Efekti Kryesor

,

Rezultati Perfundimtar

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Lash Idôle Mascara”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.