LANCOME

Lancôme Monsieur Big Mascara

4,100 L

RIMEL PER VOLUM ME EFEKT DERI NE 24 ORE

Lexo më shumë →

01 E zeze
02 Kafe
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

12 HERE ME SHUME VOLUM. Furca per volum e ketij Rimeli ka nje efekt te menjehershem qe ne aplikimin e pare, duke I bere qerpiket tuaj te duken me te trashe si asnjehere me pare. FURÇE E MADHE DHE E BUTE Fijet e Rimelit Monsieur Big jane te bera me fibra te buta te cilat i rrethojne qerpiket tuaj me nje butesi te bukur dhe ju sigutojne nje aplikim sa me te lehte, nderkohe qe ndajne dhe ngrejne pamjen e qerpikeve tuaj. QERPIKE TE NDARE , PA KOKRRIZA, dhe NUK KA NEVOJE TE RIAPLIKOHET GJATE DITES. Formula absorbohet shume mire nga qerpiket . Pigmentet e saj te erreta krijonje nje Intensite Ultra te Zi

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni tek qerpiket

INGREDIENTET

Water, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Copernicia Cerifera Cera / Carnauba Wax, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Cera Alba / Beeswax, Synthetic Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Polybutene, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Dibehenate, Steareth-2,C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Tribehenin, Acacia Senegal Gum, Glyceryl Behenate, Sodium Laureth Sulfate, Silica, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Disodium Edta, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Edta, Ethylenediamine/Stearyl Dimer Dilinoleate Copolymer, Butylene Glycol, Bht, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, [+/- May Contain, Ci 75470 / Carmine, Ci 77007 / Ultramarines,Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides].

Informacion shtesë
Marka

Efekti Kryesor

,

Ngjyra

,

Masa

Periudha Pas Hapjes

Perparesite kryesore te formules

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Lancôme Monsieur Big Mascara”