Back
Home » Dyqani » LANCOME RENERGIE MULTI-LIFT ULTRA TRIPLE SERUM 50ML
LANCOME

LANCOME RENERGIE MULTI-LIFT ULTRA TRIPLE SERUM 50ML

19,600 L

Nje doze e tre-fishte  per te permiresuar volumin e lekures, per te minimizuar dukshem shenjat e moshes dhe per te zbardhur njollat e lekures.

Rénergie H.C.F. Serumi Triple është një risi përparimtare që shënon një epokë të re të kujdesit të lëkurës me performancë të lartë Lancôme. Me paketimin e tij unik me tre dhoma dhe kombinimin mjeshtëror të përbërësve, ky serum revolucionar kundër plakjes arrin ekuilibrin e përsosur midis të qenit shumë efikas, ndërkohë që ofron një përvojë të butë dhe të kujdesshme për lëkurën. Është serumi i parë me dozë të trefishtë i këtij lloji në treg.

Lexo më shumë →

Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “LANCOME RENERGIE MULTI-LIFT ULTRA TRIPLE SERUM 50ML”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.