Back
Home » Dyqani » LA VIE EST BELLE ROSE EXTRAORDINAIRE EAU DE PARFUM FLORALE
LANCOME

LA VIE EST BELLE ROSE EXTRAORDINAIRE EAU DE PARFUM FLORALE

10,000 L20,100 L

Buzëqeshja ikonike e La Vie Est Belle është rizbuluar nga artistja e njohur Catherine Krunas, duke i lënë vendin një trëndafili të skalitur në zemër të shishes. Në duart e tre parfumerëve mjeshtër francezë në ndjekje të trëndafilit të përsosur, La Vie Est Belle Rose Extraordinaire shfaqet si një interpretim modern i lules ikonike të parfumerisë.
‘La Vie Est Belle Rose Extraordinaire është një interpretim modern i Trëndafilit, lules ikonike të parfumerisë’, siç shprehet bukur nga Anne Flippo, parfumiste. Është një dëshmi e përkushtimit dhe mjeshtërisë së atyre që krijuan këtë aromë të jashtëzakonshme.
Frymëzuar nga petalet e trëndafilit, krahët e La Vie Est Belle Rose Extraordinaire kalojnë nga e bardha në rozë, të theksuara me një prekje shkëlqimi argjendi.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “LA VIE EST BELLE ROSE EXTRAORDINAIRE EAU DE PARFUM FLORALE”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.