LANCOME

LA NUIT TRESOR LE PARFUM

11,000 L17,800 L

Nënshkrimi unik i La Nuit Trésor është çuar në një nivel të mëtejshëm sensualiteti dhe pasioni me La Nuit Trésor Le Parfum, më intensivi i koleksionit. Aroma jonë e re është një eliksir i trëndafilit absolut i mbështjellë me ekstrakte të hidhura kakao dhe nota rrush pa fara.

✓ Aromë intensive dhe sensuale

✓ Elegancë afatgjatë

✓ Misterioze dhe pasionante

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER / EAU • ETHYLHEXYL SALICYLATE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • LINALOOL • BENZYL SALICYLATE • HYDROXYCITRONELLAL • BENZYL ALCOHOL • CITRONELLOL • HEXYL CINNAMAL • LIMONENE • GERANIOL • TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE • COUMARIN • METHYL ANTHRANILATE • FARNESOL • CITRAL • EUGENOL • METHYL 2-OCTYNOATE • BENZYL BENZOATE • CI 14700 / RED 4 • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 19140 / YELLOW 5 • (F.I.L. : N70026190/1)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “LA NUIT TRESOR LE PARFUM”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.