Back
Home » Dyqani » K by Dolce & Gabbana – Eau de Parfum Intense
DOLCE&GABBANA

K by Dolce & Gabbana – Eau de Parfum Intense

11,400 L15,500 L

K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum Intense mishëron karakterin e patrembur të një njeriu të sigurt. Aroma ngjall një përzierje notash të vendosura, të qëndrueshme dhe të guximshme. K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum Intense është një aromë e fortë dhe karizmatike mashkullore që kombinon një akorde joshëse prej druri, lëkure me notat e Shafranit dhe Fig.

Lexo më shumë →

DOLCE&GABBANA
Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE) , AQUA (WATER) , BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRAL, ALCOHOL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, COUMARIN, BENZYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA- DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, EUGENOL, GERANIOL, CI 14700 (RED 4) , CI 60730 (EXT. VIOLET 2) , CI 19140 (YELLOW 5)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “K by Dolce & Gabbana – Eau de Parfum Intense”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.