Back
Home » Dyqani » Q by Dolce&Gabbana Eau de Parfum Intense
DOLCE&GABBANA

Q by Dolce&Gabbana Eau de Parfum Intense

9,800 L18,500 L

Aroma ikonë Q nga Dolce&Gabbana bëhet edhe më tërheqëse në versionin e ri, Eau de Parfum Intense. Parfumi nxjerr një përzierje të notave joshese, femërore dhe dukshëm sensuale, të gjitha për një ndjenjë feminiteti pa kompromis.

Aroma Q by Dolce&Gabbana merr një karakter edhe më tërheqës dhe më të guximshëm në përsëritjen e saj të fundit, Eau de Parfum Intense. Ai kombinon thelbin e ngrohtë të Qershisë së Errët me një zemër heliotrope emocionuese, por është në bazën e saj të papërmbajtshme sensuale qelibar ku zbulohet natyra e saj e vërtetë.

Lexo më shumë →

DOLCE&GABBANA
Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, ALCOHOL, CITRAL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, BENZYL CINNAMATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ISOEUGENOL, EUGENOL, GERANIOL, CINNAMAL, CI 14700 (RED 4), CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5), CI 42090 (BLUE 1)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Q by Dolce&Gabbana Eau de Parfum Intense”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.