Back
Home » Dyqani » For Her Musc Nude – Eau de Parfum
NARCISO RODRIGUEZ

For Her Musc Nude – Eau de Parfum

9,000 L17,700 L

Një akord i shijshëm i manave rozë takohet me një buqetë abstrakte me lule të bardha delikate ndërsa aroma prek lëkurën. Në qendër të kompozimit, zemra emblematike e myshkut të koleksionit të saj është pasuruar me nota lulesh, vaj të çmuar trëndafili dhe lule portokalli. Ndërsa aroma evoluon, pasuria e kokrrës tonka ndërthuret absolut me butësinë e drurit të kedrit dhe paçulit për t’ju mbështjellë me ngrohtësi ngushëlluese. Një shishe parfumi me tone nude rozë për MUSC NUDE-n e saj riviziton ikonën e shishes së saj me një fund të mbuluar me brymë të lyer tërësisht me rozë nudo dhe një kapak mat që përputhet. Rezultati: një dizajn po aq i butë dhe mbështjellës sa edhe parfumi që përmban. Duke reflektuar elegancën e aromës, linjat e sofistikuara të shishes krijojnë një objekt të çmuar me një estetikë të ekuilibruar në mënyrë perfekte. Arti i myshkut, një ritual sensual parfumi.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, EUGENOL, CINNAMYL ALCOHOL, CINNAMAL, FARNESOL, BENZYL BENZOATE, CITRONELLOL, AMYL CINNAMAL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 14700 (RED 4), CI 19140 (YELLOW 5)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “For Her Musc Nude – Eau de Parfum”