Back
Home » Dyqani » NARCISO RODRIGUEZ FOR HIM VETIVER MUSC EDT
NARCISO RODRIGUEZ

NARCISO RODRIGUEZ FOR HIM VETIVER MUSC EDT

9,500 L13,400 L

Ky parfum vegan për meshkuj nga Narciso Rodriguez është një aromë e gjelbër drusore që ju fton të rilidheni me elementët e ujit. Një odë e vërtetë për rrënjët, ky parfum simbolizon një kthim në esencialin për meshkujt të tërhequr nga harmonia paqësore e natyrës. Duke e ftuar dikë që të strehohet në një vend të zhveshur nga çdo artificë, ky lëng është përkufizimi i mishëruar i autenticitetit, një maskulinitet i ri i mbështjellë në një parfum. Një aromë mashkullore aromatike drusore që zhytet në thellësi të natyrës Narciso Rodriguez bashkëpunoi me hundën e famshme Mathilde Bijaoui për të kompozuar këtë aromë të re elegante aromatike drunore për meshkuj. Përbërja e tij verbuese hapet me një kombinim të notave të gjalla të sipërme të arrëmyshkut pikant dhe selvisë, të përmirësuara nga freskia e kardamomit. Në qendër, aroma zhytet në humnera aromatike dhe minerale. Një zemër e myshkut sensual, nënshkrimi emblematik i Narciso Rodriguez-it, nuancon aspektet e freskëta dhe me lule të barbarozës Bourbon, të mbushur me alga të kuqe. Notat bazë drusore shprehen përmes intensitetit të vetiverit të kombinuar me teksturën e theksuar të drurit të kedrit dhe ngrohtësinë e paçulit.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DIPROPYLaENE GLYCOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN, LINALOOL, CITRAL, LIMONENE, CI 60730 (EXT. VIOLET 2

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “NARCISO RODRIGUEZ FOR HIM VETIVER MUSC EDT”