RALPH LAUREN

Ralph’s Club Eau de Parfum

7,800 L13,600 L

Ejani së bashku në Ralph’s Club, ku takohen ikonat e stilit dhe kulturës. Ky eau de parfum është krijuar ekskluzivisht nga përbërës të distiluar në cilësinë e tyre më të lartë. Notat e freskëta të lavandinës dhe sherebelës së pastër balancohen nga pasuria e ngrohtë e drurit të kedrit të Virginias dhe vetiverit për të arritur një aromë druri të qëndrueshme dhe sensuale. Përjetoni fuqinë e Ralph’s Club – nata më e madhe e jetës suaj e kapur në një aromë.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Informacion shtesë
Marka

Base notes

Heart notes

Kategoria e Fragrances

Sex

Masa

, ,

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Ralph’s Club Eau de Parfum”