Sold Out
NAJ OLEARI

Smart hair touch-up

1,700 L

Nje korrektor I menjehershem per floke qe mund ta mbani me vete kudo. Materiali I bute perzihet me ngjyren e flokeve tuaj dhe mbulon rritjen per nje look natyral. I shpejte dhe aplikohet lehtesisht, lahet me nje shampo.

Lexo më shumë →

Nuk ka gjendje

Barkodi: 8011003841561 Kategorite: , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Smart hair touch-up”
Rreth Markës
Per ne Makeup nuk eshte siperfaqsor. Nuk eshte nje konkurs bukurie, as nje konkurs precizioni. Per ne, makeup eshte deshira per te shprehur vetveten. Te komunikosh kreativitetin, lumturine, lirine. Eshte te shprehesh nje emocion me gjestet e thjeshta te perditshme.