LANCOME

Grandiôse Mascara

5,000 L

MASCARA ME EFEKT QERPIKE PA FUND

Lexo më shumë →

Barkodi: 3605533303252 Kategorite: , ,
Përshkrim

Lancôme rikrijone mascaren e saj dhe zbulon nje teknike te re aplikimiqe krijon pas asnje mundim qerpike te plote, uniforme dhe te hapur me ne menyre perfekte. Per here te pare ne historine e Lancôme, ky shkop qe po pret patentimin “Swan-NeckTM” dge furca me precizion te larte mund te kapin qerpiket nga shume afer rrenjes duke i perhapur jashte, nga qoshi ne qosh. Duke nisur nga aplikimi i pare, qerpiket jane te veshur nga rrenja deri ne maje.I adaptuar per tu pershtatur me forma te ndryshme sysh, ky mascara krijon nje efekt me pamje te gjere spektakolare. Nje formule inovavative e pasuruar me ingredientin ekskluziv te Lancôme Native Rose-Cell ExtractTM. Magjepes, syte jane thjesht Grandiose.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni ne qerpike

INGREDIENTET

AQUA / WATER ● PARAFFIN ● POTASSIUM CETYL PHOSPHATE ● ACRYLATES COPOLYMER ● CERA ALBA / BEESWAX ● COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX ● ETHYLENE/ACRYLIC ACID COPOLYMER ● STEARETH-2 ● CETYL ALCOHOL ● ACACIA SENEGAL / ACACIA SENEGAL GUM ● ROSE EXTRACT ● SODIUM HYALURONATE ● 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL ● DISODIUM EDTA ● PROPANEDIOL ● HYDROGENATED JOJOBA OIL ● HYDROGENATED PALM OIL ● HYDROXYETHYLCELLULOSE ● CAPRYLYL GLYCOL ● PANTHENOL ● ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMER ● SODIUM DEHYDROACETATE ● PHENOXYETHANOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● [+/- MAY CONTAIN CI 77499 / IRON OXIDES

Informacion shtesë
Marka

Efekti Kryesor

Ngjyra

Masa

Periudha Pas Hapjes

Perparesite kryesore te formules

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Grandiôse Mascara”