PRADA

PRADA PARADOXE INTENSE EAU DE PARFUM

11,800 L22,600 L

Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum, intensiteti i ri femëror nga Prada. Kjo aromë femërore eksploron forcën përmes lenteve të delikatesës. Rezultati është nënshkrimi intensiv i një gruaje në rishpikjen e përhershme të vetvetes, duke sfiduar konventat për të eksploruar një feminitet që është sa e fuqishme dhe delikate.

Lexo më shumë →

PRADA
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

 • ALCOHOL
 • ● 
 • ● AQUA / WATER / EAU
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● ETHYLHEXYL SALICYLATE
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● 
 • ● CI 14700 / RED 4
 • ● CI 17200 / RED 33 ●
Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “PRADA PARADOXE INTENSE EAU DE PARFUM”
Rreth Markës
Fragrancat Prada: Poezia e paradoksit. Si ne cdo sfilate Prada, bukuria qendron ne kontradikten midis emocionit dhe reflektimit, e njohura dhe e panjohura, harmonia dhe mosmarrveshjes… Me vlerat e saj thelbesore te elegances dhe avangarde me nje fije ekscentricitet, Prada pajton kreativitetin, pergjegjesine dhe fuknsionalitetin per t'i lejuar femrave dhe meshkujve te eksplorojne dhe te shprehin multi-dimensionet e identitetit te tyre.