Back
Home » Dyqani » LIBRE L’ABSOLU PLATINE EAU DE PARFUM
YVES SAINT LAURENT

LIBRE L’ABSOLU PLATINE EAU DE PARFUM

18,900 L24,400 L

LIBRE L’ABSOLU PLATINE, aroma e njohur Libre, tani shkëlqen me intensitet absolut. E ngritur me një akorde të hollë të livandës së bardhë. Me protagonist Dua Lipa, Ambasadore Globale e Aromave për YSL Beauty.

 

Për ata që jetojnë të pakufizuar, të sigurt dhe të çliruar në lirinë e tyre, YSL Beauty prezanton LIBRE L’ABSOLU PLATINE. Një aromë intensive madhështore me lule, e karakterizuar nga lulëzimi sensual i portokallit dhe një akordi i freskët i bardhë livando, për një aromë unike te shnderritshme.

Lexo më shumë →

YVES SAINT LAURENT
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “LIBRE L’ABSOLU PLATINE EAU DE PARFUM”
Rreth Markës
Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.