Back
Home » Dyqani » PRO RETINOL EYE CREAM 15ML
BIOTHERM

PRO RETINOL EYE CREAM 15ML

8,700 L

Zbuloni fuqinë e jashtëzakonshme të kremit të syve Blue Pro-Retinol të Biotherm dhe shikoni përfitimet e vetive të tij kundër plakjes. Me një nivel të lartë efikasiteti në reduktimin e rrudhave rreth konturit të syve, ky krem inovativ kundër rrudhave është i butë, por i fuqishëm. Çfarë është unike në lidhje me të: Ai kombinon Life Plankton rigjenerues me Pro-Retinol rishfaqësues për të përforcuar efektivitetin e tij. Pas vetëm një jave përdorimi, kontura juaj e syve do të duket më e ndritshme dhe më e fortë, dhe pas një muaji, do të vini re një reduktim të ndjeshëm të rrudhave të konturit të syve. Tekstura unike e balsamit të shkrirë të kremit depërton menjëherë në lëkurën tuaj pas aplikimit. Kjo formulë është projektuar posaçërisht për zonën e konturit të syve, dhe është 95% natyrale, 100% vegane dhe e testuar nën kontrollin okulistik. Përjetoni përfitimet e këtij kremi të fuqishëm por të butë për sytë dhe zvogëloni shfaqjen e rrudhave rreth syve tuaj.

Lexo më shumë →

Barkodi: 3614273869997 Kategorite: ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “PRO RETINOL EYE CREAM 15ML”
Rreth Markës
Biotherm perfaqson nje bashkim harmonik te njeriut me natyren. Zhytuni ne boten ujore te ketyre produkteve kozmetike unike. Marka Biotherm frymezohet nga fuqia e pranverave termale, mineraleve dhe substancave te tjera bioaktive. Perberja unike e produkteve te saj merr energji nga uji duke qene nje element natyral si celes I fillimit te jetes.