Back
Home » Dyqani » PARADOXE REFILL 100ML
PRADA

PARADOXE REFILL 100ML

19,900 L

Shishja rimbushese e Prada Paradoxe, e pershtatshme per do mase te produktit

Lexo më shumë →

Barkodi: 3614273760201 Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “PARADOXE REFILL 100ML”
Rreth Markës
Fragrancat Prada: Poezia e paradoksit. Si ne cdo sfilate Prada, bukuria qendron ne kontradikten midis emocionit dhe reflektimit, e njohura dhe e panjohura, harmonia dhe mosmarrveshjes… Me vlerat e saj thelbesore te elegances dhe avangarde me nje fije ekscentricitet, Prada pajton kreativitetin, pergjegjesine dhe fuknsionalitetin per t'i lejuar femrave dhe meshkujve te eksplorojne dhe te shprehin multi-dimensionet e identitetit te tyre.