PRADA

Luna Rossa Ocean

10,100 L13,200 L

Fragrancat e Prada Luna Rossa jane frymezuar nga bota e kompeticionit ekstrem te lundrimit, nje himn ndaj performarnces se larte nepermejt inovacionit. Fragrancat e krijuara nga materilaet high-tech te linjes se modes Linea Rossa per meshkuj: Prada Luna Rossa gjalleron meshkujt me fragrancat e fresketa per te perballur cdo sfide dhe per te arritur performancen e tyre.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Luna Rossa OCEAN , fragrance e re per meshkuj nga PRADA. Nje thirrje magnetike per zbulime te reja e ndertuar mbi bindjen se me teknologjine si nje zgjatje te vetes sone, ne mund te shtyjme kufinjte tane me tej, ri-imagjino cfare eshte e mundur dhe hap horizonte te reja per te krikjuar nje nga frangrancat me te pelqyera. Nje fragrance qe nje karakterizohet nga distilimi molekular,duke zgjeruar fushen e natyralitetit. Nje fragrance ujore dhe e fresket, qe permban nje shperthim bergamoti, ne kontrast me elegancen dhe sensualitetin ekstrem te vetiverit dhe notave elegante te irisit. Nje gjurme mashkullore unike adiktive. Nje fragrance e re klasike Prada per meshkuj. Shishja e Prada Luna Rossa Ocean eshte nje zhytje ne thellesine e oqeanit. I llakosur ne ngjyren blu, intens dhe i fuqishem, nje sygjerim per reflektimin intrigant te ujit dhe te firmosur nga vija e kuqe ikone e Prades, simbol i inovacionit

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni ne pikat e pulsit: kyce, parakrah dhe qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER / EAU, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CITRAL, METHYL ANTHRANILATE, GERANIOL. (F.I.L B277999/I)

Informacion shtesë
Marka

Line

Base notes

Top notes

Heart notes

Masa

,

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Luna Rossa Ocean”
Rreth Markës
Fragrancat Prada: Poezia e paradoksit. Si ne cdo sfilate Prada, bukuria qendron ne kontradikten midis emocionit dhe reflektimit, e njohura dhe e panjohura, harmonia dhe mosmarrveshjes… Me vlerat e saj thelbesore te elegances dhe avangarde me nje fije ekscentricitet, Prada pajton kreativitetin, pergjegjesine dhe fuknsionalitetin per t'i lejuar femrave dhe meshkujve te eksplorojne dhe te shprehin multi-dimensionet e identitetit te tyre.