Back
Home » Dyqani » Black Opium Extreme
Previous product
Idole Aura 7,560 L7,800 L
Next product
My Way Intense 10,200 L19,900 L
YVES SAINT LAURENT

Black Opium Extreme

9,100 L18,100 L

ADIKSIONI I RI QE ZGJAT PER MBREMJE TE PAFUNDME.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

“HERO OF THE GAME

Sensual. Feminine. Glamorous. The Black Opium Eau de Parfum Extreme woman is the heroin of a thrilling virtual game. Edgier, bolder & sexier than ever. With a single exhilarating spray, she crosses into the Extreme. Ready to live the ecstasy.

SHARE THE ADDICTION

Like adrenaline surging in your veins. The new BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME makes you dance all together, all night long. With your crew. Higher than ever. You play the game.

AN ULTRA-BLACK INTENSITY. TO THE EXTREME.

The black & white contrast of the original EAU DE PARFUM is taken to its ultimate tension. Extra-black coffee. Ultra-white flowers. An overdose of patchouli. No concessions. No limits. A shot of pure ego rushing through your body.”

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni ne pikat e pulsit: kyce, parakrah dhe qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL · PARFUM / FRAGRANCE · AQUA / WATER · BENZYL SALICYLATE · BENZYL ALCOHOL · HYDROXYCITRONELLAL · LINALOOL · HEXYL CINNAMAL · BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE · LIMONENE · COUMARIN · GERANIOL · CITRONELLOL · CINNAMYL ALCOHOL · FARNESOL · METHYL ANTHRANILATE · AMYL CINNAMAL · BENZYL BENZOATE · CITRAL · EUGENOL.

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Black Opium Extreme”
Rreth Markës
Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.