Back
Home » Dyqani » MYSLF EDP
Previous product
ALL OF ME EDP 9,000 L16,700 L
Next product
RUBY RED EDP 7,600 L12,900 L
YVES SAINT LAURENT

MYSLF EDP

10,100 L16,000 L

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “MYSLF EDP”
Rreth Markës
Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.