YVES SAINT LAURENT

YSL M-UP LOVESHINE

5,500 L

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Informacion shtesë
Marka

Shade

RVS 12, RVS 122, RVS 150, RVS 154, RVS 200, RVS 201, RVS 202, RVS 203, RVS 204, RVS 205, RVS 206, RVS 207, RVS 208, RVS 209, RVS 210, RVS 211, RVS 44, RVS 45, RVS 80

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “YSL M-UP LOVESHINE”
Rreth Markës
Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.