Back
Home » Dyqani » La Vie Est Belle Soleil Cristal
LANCOME

La Vie Est Belle Soleil Cristal

13,100 L17,700 L

Zbuloni adiksionin e ri te familjes La Vie Est Belle, Eau de Parfum I Lancôme: Soleil Cristal, nje fragrance solare me nje zemer lulesh te bardha.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

“Lumturia eshte me teper se nje ndjenje, eshte nje aureole drite qerrezaton rreth e perqark. La vie Est Belle Soleil Cristal Eau de Parfum ju fton te ndriconi boten me lumturi dhe t’I shnderroni momentet e zakonshme ne te jashtzakonshme.
Ju prezantojme versionin me te shndritshem te lumturise te familjes La Vie Est Belle, Eau de Parfum per femra Soleil Cristal eshte nje adiksion solar qe shkelqen me nje zemer lulesh te bardha. Eshte i perbere nga notat e para shndritese te mandarines, nje zemer shperthyese lulesh te bardha dhe nje baze vanilje (Madagaskar) e kombinuar me patchouli (Bali).

UDHEZIME PER PERDORIM

“Si ta aplikoni:
Hidheni ne lekure, duke u fokusuar ne zonat e ngrohta te trupit:
pjesa e brendshme e kyceve, pas vesheve dhe pas gjurit.”

INGREDIENTET

“ALCOHOL ●
PARFUM / FRAGRANCE ●
AQUA / WATER ●
BENZYL SALICYLATE ●
LINALOOL ●
BENZYL ALCOHOL ●
LIMONENE ●
METHYL ANTHRANILATE ●
TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ●
BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ●
CI 14700 / RED 4 ●
CI 17200 / RED 33 ●
GERANIOL ●
ALPHA-ISOMETHYL IONONE ●
AMYL CINNAMAL ●
COUMARIN ●
CITRAL ●
CITRONELLOL ●
HEXYL CINNAMAL ●
BENZYL BENZOATE”

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “La Vie Est Belle Soleil Cristal”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.