Back
Home » Dyqani » Irresistible Eyeliner & Kajal 01 Burro
-50%
NAJ OLEARI

Irresistible Eyeliner & Kajal 01 Burro

900 L

Laps per syte automatik me qendrim te gjate per t’u aplikuar ne vijen e jashtme dhe te brendshme te qerpikeve. Formula kremoze me ngjyre intense dhe te menjehershme permban ekstrakt kamomile me veprim qetesues dhe hidratues. Kunder uji. Mprehese e perfshire.

Lexo më shumë →

NAJ OLEARI
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

CYCLOPENTASYLOXANE, POLYBUTENE, POLYETHYLENE,CANDELLILA CERA, SILICA SILYLATE, CERA MICROCRISTALLINA, HYDROGENATED JOJBA OIL, OCTYL DODECANOL, SUCROSE TETRASTEARATE TRIACETATE, THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER, CAPRILYC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL,HYDROXYHYDROCINAMATE, CAMOMILLA RECUTITA, FLOWER EXTRACT, MICA.+/- (MAY CONTAIN)CI 77499, CI 16035, CI19140, CI42090, CI77000, CI77007, CI77163, CI77288, CI 77289, CI77400, CI 77742, CI 77047, CI75470, CI77491, CI77492, CI 77266 (NANO) CI77510, CI 77891.

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Irresistible Eyeliner & Kajal 01 Burro”
Rreth Markës
Per ne Makeup nuk eshte siperfaqsor. Nuk eshte nje konkurs bukurie, as nje konkurs precizioni. Per ne, makeup eshte deshira per te shprehur vetveten. Te komunikosh kreativitetin, lumturine, lirine. Eshte te shprehesh nje emocion me gjestet e thjeshta te perditshme.