GRAPE PEARLS

31,400 L

Është kënga e jetës dhe energjia pozitive që vibron brenda.

Lexo më shumë →

Barkodi: 8051277318536 Kategorite: , ,
Përshkrim

Kur era fryn dhe hap dyert e vjeshtës, aroma e rrushit të pjekur përcillet larg, duke na magjepsur shqisat me parfumin e tij të ëmbël dhe përsosmërinë e perlave të tij. Rrushi me lëng vendoset në mënyrë elegante në një petale prej kadifeje dhe boronica të ngrira. Një aromë që tregon një histori të magjepsur. në një tryezë të kushtueshme, gjethet e gjera të hardhisë mbështesin trëndafila të tepërt dhe epshore. Kokrrat aromatike të kafesë që rrëshqasin poshtë mbi një qelibar të çmuar. Vanilja dhe myshku i bardhë përmirësojnë notat e çmuara të udit kalimantan për të festuar një aromë magjike.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “GRAPE PEARLS”