Back
Home » Dyqani » DROP D’ISSEY EDP
-40%

DROP D’ISSEY EDP

5,040 L16,200 L

Një aromë lulesh e frymëzuar nga bukuria e natyrës për femrat moderne. E freskët, e ëmbël, kremoze, pluhur, femërore dhe joshëse. Notat kryesore janë qumështi i bajames dhe trëndafili i Damaskut. Notat e mesme janë jargavan, jasemini, tonet diellore, anise dhe lule portokalli. Notat bazë janë myshku, vanilja, ambroxan dhe kedri i Atlasit.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “DROP D’ISSEY EDP”
Rreth Markës
Issey Miyake eshte nje artist vizionare dhe krijues si dhe nje stilist I njohur ne nivel nderkombetar. Vazhdimisht ne kerkim te esenciales nepermjet inovacionit, vizioni olfaktiv I Miyake shkon pertej parfumit, duke na kujtuar qe natyra eshte burim frymezimi dhe influencon emocionet tona.