-40%

DROP D’ISSEY FRAICHE EDP

5,040 L9,720 L

Pas A drop d’Issey Eau de Parfum, A drop d’Issey Eau de Parfum Fraîche tregon një histori të re të ujit të mbushur me lule. Zhyt veten në zemër të natyrës me A drop Eau de Parfum Fraîche d’Issey. Ndiqni udhëtimin e nje pike shiu gjatë pranverës, duke shpërthyer me energji dhe jetë, duke zgjuar dhe rifreskuar të gjithë elementët në rrugën e saj. Ndjeni në lëkurën tuaj aromën delikate të pranverës me një nënshkrim të butë dhe të freskët lulesh. E dizenjuar nga Todd Bracher, shishja e vetme ruan formën ikonike të rrumbullakët. Ngjyrat ëndërrimtare në tonet e natyrës zbehen nga bluja e kaltër e qiellit deri te jeshilja e gjallë e barishteve në erë. Duke i bërë jehonë këtij dizajni, një përfundim metalik blu-jeshile që bie në sy zbukuron pikën e re në paketën e jashtme.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “DROP D’ISSEY FRAICHE EDP”
Rreth Markës
Issey Miyake eshte nje artist vizionare dhe krijues si dhe nje stilist I njohur ne nivel nderkombetar. Vazhdimisht ne kerkim te esenciales nepermjet inovacionit, vizioni olfaktiv I Miyake shkon pertej parfumit, duke na kujtuar qe natyra eshte burim frymezimi dhe influencon emocionet tona.