Back
Home » Dyqani » SET L’EAU D’ISSEY POUR HOMME EDT 125ML+SHG 50ML+ASB50ML

SET L’EAU D’ISSEY POUR HOMME EDT 125ML+SHG 50ML+ASB50ML

13,500 L

Seti permban parfumin 125ml Eau de Toilette, nje shampo trupi 50ml dhe nje balsam pas rroje 50ml

Lexo më shumë →

Barkodi: 3423222092900 Kategorite: , , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SET L’EAU D’ISSEY POUR HOMME EDT 125ML+SHG 50ML+ASB50ML”
Rreth Markës
Issey Miyake eshte nje artist vizionare dhe krijues si dhe nje stilist I njohur ne nivel nderkombetar. Vazhdimisht ne kerkim te esenciales nepermjet inovacionit, vizioni olfaktiv I Miyake shkon pertej parfumit, duke na kujtuar qe natyra eshte burim frymezimi dhe influencon emocionet tona.