YVES SAINT LAURENT

Baby Doll Kiss&Blush

5,800 L 2,900 L

Puthni faqet tuaja. Jepini ngjyre buzeve tuaja. Revolucion I ri ne bukuri.

Lexo më shumë →

Corail Affranchi
Corail Sulfureux
Fuchsia Desinvolte
Orange Fougueux
Pink Hédoniste
Rose Frivole
Rose Provocant
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , ,
Përshkrim

PUTHNI FAQET. JEPINI NGJYRE BUZEVE. Yves Saint Laurent prezanton nje loje te dyfishte ngjyrash per buzet dhe faqet. Nje hibdrid ndermjet ngjyre per buzet dhe puder per faqet, kjo formule lejon nje aplikim te menjehershem ne buze dhe faqe vetem me nje veprim. Me nje rezultat mat te shndritshem, ngjrya ndertohet lehtesisht nga e bute dhe natyrale deri ne nje look me elegant dhe me intens. Aplikuesi i patentuar “Perla e fshehur” eshte e pershtatshme ne buze ne menyre perfekte dhe lejon te vendoset ne faqe sasia e duhur.

UDHEZIME PER PERDORIM

Perdorni te njeten nuance si per buzet ashtu edhe per faqet duke e vendosur formulen me pikeza qe te arrini nje rezultat te bute. Nese deshironi nje rezultat me intens ne buze perdorni aplikuesin ne menyre te plote per te perhapur formulen. Per te qene me lozonjare dhe e guximshme, perzieni 2 nuanca ne buze dhe ne faqe dhe anasjelltas.

INGREDIENTET

DIMETHICONE, BIS-diglyceryl polyacyladipate-2, diisostearyl malate, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, hydrogenated polyisobutene PHENYL trimethicone, KAOLIN, HDI / trimethylol hexyl lactone CROSSPOLYMER, isostearyl isostearate, POLYETHYLENE, VINYL dimethicone / methicone SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, NYLON-12, PENTYLENE GLYCOL, Caprylyl Glycol ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [+/- MAY CONTAIN: MICA, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, IC 15850 / RED 7, CI 45410 / RED 28 LAKE, CI 15985 / YELLOW 6 LAKE, CI 45380 / RED 22 LAKE, CI 15850 / RED 6, CI 15850 / RED 7 LAKE,CI 19140 / YELLOW LAKE, CI 42090 / BLUE 1 LAKE, CI 75470 / CARMINE], (THREAD B162796 / 2)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Baby Doll Kiss&Blush”