Back
Home » Dyqani » Teint Idole Ultra Wear Care & Glow
Previous product
LE PARFUM 8,300 L16,200 L
Next product
LE PARFUM ESSENTIEL 8,300 L16,200 L
LANCOME

Teint Idole Ultra Wear Care & Glow

8,000 L

Fondotinte me mbulim mesatar SPF25

Lexo më shumë →

105W
125W
220C
305N
310N
325C
400W
430C
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

Qendrueshmeri tejet e gjate ne lekure. I japim prioritet perkujdesjes. Nje teknologji e paprecedente neo-glow e cila ju dhuron nje cehre super te shendetsshme dhe natyrale gjate gjithe dites. E fresket gjate gjithe dites, kjo fondotinte e mbivendosshme nxjerr ne pah tiparet tuaja duke ju dhuruar shkelqim natyral. -Shkelqim natyral per 24 ore
– MBULIM MESATAR I MBIVENDOSSHEM
– NUK FSHIHET. NUK ZBEHET. NUK VE NE DUKJE LINJAT E HOLLA TE LEKURES
– 82% BAZE SERUMI PER TE NXITUR SHKELQIMIN E LEKURES
– E FUQIZUAR NGA ACIDI HIALURONIK DHE ACIDI MANDELIK

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni ne lekure duke e perhapur njetrajtesisht me furce ose sfungjer

INGREDIENTET

DIMETHICONE ●AQUA / WATER ●ISODODECANE ●ALCOHOL DENAT. ●TRIMETHYLSILOXYSILICATE ●PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID ●PROPYLENE GLYCOL ●GLYCERIN ●PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE ●SILICA ●SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ●POLYSILICONE-11 ●ROSA GALLICA FLOWER EXTRACT ●MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT ●POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE ●SORBITOL ●MANDELIC ACID ●PEG-10 DIMETHICONE ●ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE ●SODIUM CHLORIDE ●SODIUM HYALURONATE ●SODIUM HYDROXIDE ●SILICA SILYLATE ●CELLULOSE ACETATE BUTYRATE ●ALUMINUM HYDROXIDE ●AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE ●DISODIUM PHOSPHATE ●DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE ●HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID ●CAPRYLYL GLYCOL ●CITRIC ACID ●LACTOBACILLUS ●MALTODEXTRIN ●POLYPHOSPHORYLCHOLINE GLYCOL ACRYLATE ●POLYVINYL ALCOHOL ●BUTYLENE GLYCOL ●TOCOPHEROL ●PHENOXYETHANOL ●PARFUM / FRAGRANCE ●- 7 / 48 -LINALOOL ●GERANIOL ●LIMONENE ●CITRAL ●CITRONELLOL ●BENZYL ALCOHOL ●[+/- MAY CONTAIN CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES ●CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Teint Idole Ultra Wear Care & Glow”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.