Back
Home » Dyqani » Spicebomb Infrared
Previous product
Angel Muse 7,600 L10,600 L
Next product
Spicebomb Extreme 10,100 L13,000 L
VIKTOR&ROLPH

Spicebomb Infrared

10,100 L12,900 L

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Kolonja spicy shperthen ne aromen e mprehte te piperit, vajit red berry dhe tabakos ne nje fragrance mashkullore intense. Granata ikone e Spicebomb merr nje nuance te re e zeze- ne –te-kuqe dhe fasho e zeze mat I ben eko kolonjes brenda. Kjo fragrance merr frymezim nga dhegja e e piperit te kuq hebanero. Koktejli i parfumeve spicy krijon nje ngrothesi magnetike duke mbytur ata qe guxojne te jene te guximshem.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni fragrancen tuaj Viktor&Rolf 20cm nga lekura, duke u fokusuar ne pikat me te nxehta te trupit (tek kycet, prapa veshit)

INGREDIENTET

ALCOHOL,PARFUM/ FRAGRANCE, AQUA/WATER,LIMONENE,LINALOOL, BUTY METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, EUGENOL,CINNAMAL,CITRONELLOL, METHYL ANTHRANILATE, GERANIOL, CITRAL, BENZYL BENZOATE, ISOEUGENOL, CODE FI : B257480/1

Informacion shtesë
Marka

Line

Base notes

,

Top notes

, ,

Heart notes

,

Masa

,

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Spicebomb Infrared”