Back
Home » Dyqani » Spicebomb Extreme
Next product
Spicebomb 8,600 L11,500 L
VIKTOR&ROLPH

Spicebomb Extreme

10,100 L13,000 L

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Nje fragrance meshkujsh eksplozive q eve ne pah livandon aromatike ne nje eprzierje notash orientale. Caraway dhe aroma spicy e piperit te zi jane te vendosura mbi notat florale te livandos dhe te kombinuara me kolnjen mashkullore te tabakos dhe vaniljes Granata ikone e frymezuar nga shishja e Spicebomb eshte e veshur me te zeze dhe nje fasho gold qe i ben eko aprfumit oriental brenda.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni fragrancen tuaj Viktor&Rolf 20cm nga lekura, duke u fokusuar ne pikat me te nxehta te trupit (tek kycet, prapa veshit)

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM ,FRAGRANCE, AQUA/WATER, LIMONENE, COUMARIN,ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, EUGENOL, SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, METHYLETHYLHEXYL ANTHRANILATE, CITRAL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL,ISOEUGENOL, BHT, CI 60730/EXT. VIOLET 2.

Informacion shtesë
Marka

Line

Base notes

Top notes

Heart notes

Masa

,

Periudha Pas Hapjes

Sex

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Spicebomb Extreme”