Back
Home » Dyqani » Flowerbomb Midnight
Previous product
Flowerbomb Nectar 16,800 L21,200 L
Next product
Alien 11,400 L21,400 L
-40%
VIKTOR&ROLPH

Flowerbomb Midnight

8,040 L10,620 L

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

“Zbuloni Flowerbomb Midnight, fytyra e re misterioze e koleksionit Viktor&Rolf Flowerbomb.
Magjepse dhe joshese, florale dhe sensual, vezulluese dhe e thelle, ky uje parfumi per femra celebron mesnaten, nje moment trasformimi kurfemrat e lene sensualitetin e tyre te shpertheje ne nje bombe olfaktive sensualiteti e krijuar rreth jaseminit qe cel naten. E quajtur ndryshe “mbretereshe e nates”, kjo lule misterioze cel dhe zbulon aromen e saj kur mbaron dita.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni fragrancen tuaj Viktor&Rolf 20cm nga lekura, duke u fokusuar ne pikat me te nxehta te trupit (tek kycet, prapa veshit)

INGREDIENTET

ALCOHOL , PARFUM / FRAGRANCE , AQUA / WATER , LINALOOL , LIMONENE , BENZYL SALICYLATE , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , BENZYL ALCOHOL , GERANIOL , CITRAL , CITRONELLOL , BENZYL BENZOATE (F.I.L. B226365/1)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Flowerbomb Midnight”