LANCOME

SET GENIFIQUE EYE CREAM ROUTINE

9,800 L

Seti permban kremin e syve, serumin Genifique 5ml, nje mini mascara dhe pastruesin e makeup 30ml

Lexo më shumë →

Barkodi: 3614273942829 Kategorite: Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SET GENIFIQUE EYE CREAM ROUTINE”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.