SANTO INCIENSO Extrait de Parfum 100 ML

27,500 L

The Different Company Santo Incienso EDP është një eau de parfum me dru për burra dhe gra. Një udhëtim mistik në zemër të Amazonës. Santo Incienso e nxjerr sekretin e tij nga ritet shamanike në Ayahuasca, në Amerikën e Jugut. Bazuar në një strukturë të shenjtë druri e cila është Palo Santo, kjo përbërje mistike është një portret i përsosur i udhëtimit të shpirtit. Alexandra Monet e merr frymëzimin e saj nga ky dru magjik që përdoret nga inkasit dhe shamanët si temjan gjatë ritualeve fetare për të shmangur shpirtrat e këqij. Një zhytje në një botë mistike që ju bën të varur.

Lexo më shumë →

Barkodi: 3760033635583 Kategorite: , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SANTO INCIENSO Extrait de Parfum 100 ML”