OUD SHAMASH Extrait de Parfum 100 ML

31,000 L

The Different Company Oud Shamash Extrait 100 ml është një parfum oriental qelibar unisex. Lëreni akordin pikant të Piperit Rozë, Shafranit dhe Kanellës t’ju rigjallëroj përpara se të eksploroni nuancat më të thella dhe më misterioze të rrëshirës së Oud Absolute. Një alkimi e ndritshme, e gjallë e intensifikuar nga ngrohtësia sensuale e notave të qelibarit dhe Patchouli. Filloni këtë udhëtim shpirtëror në zemër të Lindjes së Largët me Oud Shamash Extrait. Oud është një nga lëndët e para më të lakmuara në parfumeri. Me origjinë nga Azia Juglindore, pema prodhon Agar, një rrëshirë nga e cila nxirret Oud. Esenca më e mirë është bërë nga pemët 15 vjeçare.

Lexo më shumë →

Barkodi: 3760033639451 Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “OUD SHAMASH Extrait de Parfum 100 ML”