YVES SAINT LAURENT

Manifesto L’Eclat

5,250 L7,250 L

Nje Fragrance Orientale Florale per femrat kontemporane.E Fresket e embel e ngrohte femerore dhe terheqese.Perfekte per te gjitha rastet

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Per femrat te cilat e krijojne jeten e tyre ne cdo moment. Te guximshme deri ne fund te kontradiktave te tyre. Ato krijojne kodet e tyre pertej konventave. Per to, asgje e madhe nuk jetohet pa pasion. Per femrat te cilat I thone PO stilit, bukurise, misterit, marramendjes, teprise dhe pasionit. Nje kombinim i Jaseminit me notat jeshile dhe nje gjurme te guximshme te drurit, tonka bean dhe vaniljes nenshkruan kete deklarate femerore.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni prapa fundit te vesheve, brenda kyceve dhe rreth berrylave.

INGREDIENTET

ALCOHOL – PERFUME / FRAGRANCE – AQUA / WATER – LIMONENE – ALPHA – ISOMETHYL IONONE – HYDROXYCITRONELLAL – GERANIOL – BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE – ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE – LINALOOL – COUMARIN – BENZYL – ALCOHOL – CITRAL – BHT – CI 19140 / YELLOW 5 – CI 14700 / RED 4 , (IDF, C54588 / 8)

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Manifesto L’Eclat”
Rreth Markës
Yves Saint Laurent eshte nje simbol I unicitetit, krijimtarise dhe luksit, njekohesisht ne mode dhe ne boten e parfumerise dhe kozmetikes. Produktet ekskluzive te kozmetikes, makeup-it dhe parfumet nga Yves Saint Laurent perbejne nje pjese integrale te kesaj marke. Mahnituni nga perberja unike e Black Opium ose trajtojeni fytyren tuaj me produktet e koleksionit Touche Eclat. Perjetoni eksperiencen luksoze te produkteve ikone. Yves Saint Laurent- aty ku bukuria trasformohet ne veprim.