Back
Home » Dyqani » The One for Men Grey Intense
DOLCE&GABBANA

The One for Men Grey Intense

3,800 L6,600 L

Nje Edt Intense I papritur, nje shkrirje surprizuese midis te kundertave, Kardamonit aromatik dhe Vetiverit Tokesor

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: 3423478563759 Kategorite: , , , ,
Përshkrim

Linjes Dolce Gabbana The one per Meshkuj I bashkohet The One Grey qe eshte nje festim I elegances moderne dhe karizmes. Eshte nje shkrirje e te kundertave, Kaardamonit aromatik dhe Vetiverit tokesor. Parfumi hapet me notat e kardamonit e kombinuar me notat e hidhura te qitros. Livando dhe vetiver fuqizojne zemren e parfumit nderkohe qe notat e bazes shfaqin sensualitetin e The one per Meshkuj me accordet e duhanit te ngrohte dhe te drureve gri

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni prapa fundit te vesheve, brenda kyceve dhe rreth berrylave.

INGREDIENTET

Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Ethylhexyl methoxycinnamate . Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate . Bht . Linalool . Limonene . Alpha-isomethyl ionone, Geraniol, Isoeugenol, Farnesol, Citral, Citronellol, Ci 19140 (yellow 5), Ci 60730 (ext. Violet 2), Ci 15985 (yellow 6); Ci 14700 (red 4)

Informacion shtesë
Marka

Line

Base notes

Top notes

Heart notes

Masa

, ,

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “The One for Men Grey Intense”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.