DOLCE&GABBANA

LIGHT BLUE ITALIAN LOVE POUR HOMME

8,300 L11,500 L

Edicioni i kufizuar i Light Blue Italian Love Pour Homme përcjell forcën e pasionit veror përmes një aromash agrume me aspekte të forta druri.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni ne zonen e qafes dhe kyceve

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “LIGHT BLUE ITALIAN LOVE POUR HOMME”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.